01024, м. Київ,
в. Шовковична, 7а, оф.1

 

 

т/ф:+38-044-253-30-05      т/ф:+38-044-253-48-18

 

 

Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

медичне обладнання, клінічні інформаційні системи
      
 | |

 

Ангіографічні системи

Ангіографічні системи

 

Рентгеноскопічні системи
 

Рентгеноскопічні системи

 

Рентгенодіагностичні комплекси

Рентгенодіагностичні комплекси 

BRANSIST safire VB9 Версия для печати

BRANSIST safire VB9 – універсальна двох-проекційна цифрова ангіографічна система, яка надає високоякісні зображення шляхом прямого перетворення в реальному часі на плоско-панельному детекторі, який вперше у світі розроблений компанією Shimadzu та не має аналогів у конкурентів.

  Ця система здатна виконувати ефективні повноцінні дослідження завдяки вперше в світі розробленому трьохосьовому штативу. Таке розміщення дозволяє проводити ефективні нейрохірургічні і педіатричні дослідження. Можливість прямого перетворення зображення на плоскому екрані в реальному часі може бути застосоване не лише для проведення досліджень в області головного мозку, а по всьому тілу пацієнта, включаючи грудну клітину, руки та ноги. Система забезпечує проведення всього спектру кардіо- та нейро-ангіографічних досліджень. Отримані двох-проекційні цифрові зображення виводяться на плоско-панельні LCD монітори.

 Функція CyberChase дозволяє швидко виконувати складне позиціювання двох-проекційної системи й дає можливість проводити нейроінвазивні процедури.

·         Високошвидкісне (15 °) одночасне переміщення у двох проекціях разом з функцією CyberChase автоматичного відстеження області інтересу дозволяє швидко виконувати складне позиціювання.

·         Одержання високоякісних зображень при зниженій дозі забезпечується завдяки спеціальній конструкції зниження дози опромінення системи, що включає фільтр зниження твердості багатопроменевого випромінювання (MBH), імпульсну рентгеноскопію з низькою дозою, F.P.O. і інші системи.

 Система BRANSIST Safire VB9 характеризується вдалим та ергономічним поєднанням двох трьохосьових штативів з кріпленням до стелі і до підлоги.

 Режими роботи: цифрова ангіографія, цифрова радіографія, флюороскопія.

 
< Попередня.   Наступна. >
МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ КОМПАНІЇ МЕДИЧНИЙ КОМПЛЕКС - МК © 2018

BackMadeByB@ck