01024, м. Київ,
в. Шовковична, 7а, оф.1

 

 

т/ф:+38-044-253-30-05      т/ф:+38-044-253-48-18

 

 

Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

медичне обладнання, клінічні інформаційні системи
      
 | |
Медичне обладнання SHIMADZU

Медичне обладнання SHIMADZU

Мамографічні системи

Мамографічні системи

Цифрові системи об'ємного ендоскопіювання

Цифрові системи об'ємного ендоскопіювання

Клінічні інформаційні системи

Клінічні інформаційні    системи

BRANSIST safire VB9 Версия для печати

BRANSIST safire VB9 – універсальна двох-проекційна цифрова ангіографічна система, яка надає високоякісні зображення шляхом прямого перетворення в реальному часі на плоско-панельному детекторі, який вперше у світі розроблений компанією Shimadzu та не має аналогів у конкурентів.

  Ця система здатна виконувати ефективні повноцінні дослідження завдяки вперше в світі розробленому трьохосьовому штативу. Таке розміщення дозволяє проводити ефективні нейрохірургічні і педіатричні дослідження. Можливість прямого перетворення зображення на плоскому екрані в реальному часі може бути застосоване не лише для проведення досліджень в області головного мозку, а по всьому тілу пацієнта, включаючи грудну клітину, руки та ноги. Система забезпечує проведення всього спектру кардіо- та нейро-ангіографічних досліджень. Отримані двох-проекційні цифрові зображення виводяться на плоско-панельні LCD монітори.

 Функція CyberChase дозволяє швидко виконувати складне позиціювання двох-проекційної системи й дає можливість проводити нейроінвазивні процедури.

·         Високошвидкісне (15 °) одночасне переміщення у двох проекціях разом з функцією CyberChase автоматичного відстеження області інтересу дозволяє швидко виконувати складне позиціювання.

·         Одержання високоякісних зображень при зниженій дозі забезпечується завдяки спеціальній конструкції зниження дози опромінення системи, що включає фільтр зниження твердості багатопроменевого випромінювання (MBH), імпульсну рентгеноскопію з низькою дозою, F.P.O. і інші системи.

 Система BRANSIST Safire VB9 характеризується вдалим та ергономічним поєднанням двох трьохосьових штативів з кріпленням до стелі і до підлоги.

 Режими роботи: цифрова ангіографія, цифрова радіографія, флюороскопія.

 
< Попередня.   Наступна. >
Клінічний інжиніринг

Клінічний інжиніринг

Демонстраційне й відновлене обладнання

Демонстраційне й відновлене обладнання

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Обладнання для плазмаферезу

МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ КОМПАНІЇ МЕДИЧНИЙ КОМПЛЕКС - МК © 2018

BackMadeByB@ck