01024, м. Київ,
в. Шовковична, 7а, оф.1

 

 

т/ф:+38-044-253-30-05      т/ф:+38-044-253-48-18

 

 

Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

медичне обладнання, клінічні інформаційні системи
      
 | |
Медичне обладнання SHIMADZU

Медичне обладнання SHIMADZU

Мамографічні системи

Мамографічні системи

Цифрові системи об'ємного ендоскопіювання

Цифрові системи об'ємного ендоскопіювання

Клінічні інформаційні системи

Клінічні інформаційні    системи

Planmed Sophie Classic Версия для печати

 

Мамографічний рентгенівський апарат Planmed Sophie Classic забезпечує відтворення високоякісних зображень простим і приємним для пацієнта способом. Завдяки своїй надійній і передовій методиці зображення з низькою дозою опромінення Planmed Sophiе є ідеальною установкою для скринінгових досліджень, для діагностичних цілей з режимом збільшення й з додатковим пристроєм для стереотакcії з комп'ютерним управлінням.

Нові технології

При створенні Planmed Sophie Classic використані найсучасніші технології, для забезпечення чудової якості зображення. Установка Sophie Classic оснащена високошвидкісною, bi-кутовою рентгенівською трубкою, що забезпечує вищу якість знімка зі скороченим часом експозиції, Невеликі й стабільні фокусні крапки з подвійними цільовими кутами, що поєднуються з оптимізованою геометрією формування зображення, забезпечують високу роздільну здатність зі скороченим геометричним змазуванням. SID, що дорівнює 65 см. забезпечує широку деталізацію і великий показник збільшення. Загальне фокусне розсіювання управляється спеціальною схемою зсуву, що зберігає фокусну константу розмірів крапки незалежно від напруги і струму експозиції.

State-of-the-Art AEC

Інтелектуальна концепція AEC разом з Planmed Sophie Classic гарантує високу якість зображення після експозиції. Режими роботи AEC із різноманітними настроюваннями забезпечують не тільки стандартне автоматичне управління експозиції з товщиною об'єкта і компенсацією композиції, але також з автоматичним регулюванням напруги на аноді, підчас експозиції, відповідно до композиції тканини. Управління тонким настроюванням можливе 15 кроками.

Дегресивне стискання

Установка Sophie Classic має кращий механізм стискання кожного типу грудей. Запатентована дегресивна швидкість стискання допускає міцне і стійке стискання із мінімальною незручністю. Швидкість стискання і початкова межа зупинки можуть легко вибиратися лікарем. Унікальне Twincomp стискання є опцією для Sophie Classic.

Модульний принцип

Додаткові характеристики можуть легко бути додані до Sophie Classic, шляхом відновлення програмного забезпечення. Модульна архітектура допускає конфігурування пристрою, дозволяючи встановлювати додаткові пристрої. Мамограф Sophie Classic представляє із себе збалансовану по надійності й ефективності систему.


 
< Попередня.   Наступна. >
Клінічний інжиніринг

Клінічний інжиніринг

Демонстраційне й відновлене обладнання

Демонстраційне й відновлене обладнання

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Обладнання для плазмаферезу

МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ КОМПАНІЇ МЕДИЧНИЙ КОМПЛЕКС - МК © 2018

BackMadeByB@ck