01024, м. Київ,
в. Шовковична, 7а, оф.1

 

 

т/ф:+38-044-253-30-05      т/ф:+38-044-253-48-18

 

 

Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

медичне обладнання, клінічні інформаційні системи
      
 | |
Медичне обладнання SHIMADZU

Медичне обладнання SHIMADZU

Мамографічні системи

Мамографічні системи

Цифрові системи об'ємного ендоскопіювання

Цифрові системи об'ємного ендоскопіювання

Клінічні інформаційні системи

Клінічні інформаційні    системи

MaxView Версия для печати

Система позиціювання грудей MaxView Breast Positioning System є передовою в області мамологічних досліджень на сьогоднішній день. При однобічному дослідженні грудей велика ймовірність того, що ракова пухлина може бути пропущена. Унікальна і клінічно випробувана система MaxView допомагає розширювати область спостереження лікаря, тим самим даючи можливість виявити пухлину на більш ранній стадії.

Загальні проблеми позиціювання в мамографії

Важко розширити область спостереження зі стандартними системами стискання. Грудна клітка часто виключається з області формування зображення, незалежно від використання плівки або цифрової технології формування зображення.

З розширенням м'яких тканин грудей в області грудної клітки, ускладнюються її дослідження і можливо не щільне притиснення в мамографі. Так, як це сама товста частина грудей, можлива втрата деяких досліджуваних областей.

Унікальна концепція MaxView

Переваги розтягання й ефекту обертання явно очевидні при порівнянні знімків, зроблених на стандартних компресійних системах, зі знімками опції "Максимального огляду із системою позиціювання молочної залози". Зображення додаткових областей дослідження з більшим обсягом тканини абсолютно точно вказує формування пухлин. MaxView забезпечує в деяких пацієнтів для огляду додатково 2 см. тканини молочної залози (за даними RSNA 2001 Scientific Program). Ефект обертання можливий не тільки від грудної клітки, але й у її сторону. Краще стискання тканини підсилює вірогідність діагностики.

Додатковий об’єм досліджуваних тканин

Ще одна перевага MaxView – це поступове попадання в поле зору схованих структур тканини. Розтягання так само поліпшує чіткість зображення в досліджуваній області тканин молочної залози. Лікар може самостійно рухати верхній або нижній радіочутливий аркуш у різні позиції, просуваючи це пристосування при регулюванні положення молочної залози. Після експозиції відбувається автоматичне скидання стискання й аркуші повертаються в стартове положення.

 

 
< Попередня.   Наступна. >
Клінічний інжиніринг

Клінічний інжиніринг

Демонстраційне й відновлене обладнання

Демонстраційне й відновлене обладнання

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Обладнання для плазмаферезу

МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ КОМПАНІЇ МЕДИЧНИЙ КОМПЛЕКС - МК © 2018

BackMadeByB@ck