01024, м. Київ,
в. Шовковична, 7а, оф.1

 

 

т/ф:+38-044-253-30-05      т/ф:+38-044-253-48-18

 

 

Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

медичне обладнання, клінічні інформаційні системи
      
 | |
Медичне обладнання SHIMADZU

Медичне обладнання SHIMADZU

Мамографічні системи

Мамографічні системи

Цифрові системи об'ємного ендоскопіювання

Цифрові системи об'ємного ендоскопіювання

Клінічні інформаційні системи

Клінічні інформаційні    системи

Cистеми передачі й архівації зображень (PACS) Версия для печати

PACS (Picture Archiving and Communication System) — системи передачі й архівації зображень, котрі припускають створення спеціальних архівів на серверах, де досить об'ємний архів може тривалий час існувати в «гарячому» виді й бути швидко доступним для пошуку й перегляду необхідної інформації в мережі.

Одна з обов'язкових властивостей PACS систем – це робота із протоколом DICOM (формування, передача і зберігання медичних зображень) і взаємодія з медичним обладнанням (наприклад, рентген, комп’ютерна та магнітно-резонансна томографія).

Функціональні можливості PACS дозволяють:

  • включати до складу документів файли будь-яких типів (картинки, відео, документи Word і т.д.);
  • відображати їх на робочому столі;
  • здійснювати пошук за заданими критеріями;
  • працювати з ними за допомогою спеціальних програм.


Типові екрани підсистеми:

 


Програмний пакет PACS

Загальна інформація

Програмний пакет PACS призначений для автоматизації роботи діагностичних кабінетів, що працюють із медичними зображеннями, отриманими за допомогою різних медичних візуалізованих пристроїв (ультразвукові апарати, цифрові рентгенівські апарати, рентгенівські комп'ютерні томографи, магнітно-резонансні томографи, позитронно-емісійні томографи та ін.) здатних зберігати й передавати зображення за допомогою стандарту DICOM.

Також, програмний пакет PACS за допомогою спеціального модуля здатний здійснювати аналогово-цифрове перетворення зображень, що не відповідають стандарту DICOM і забезпечує, тим самим, можливість роботи також і з такими зображеннями.

Програмний пакет призначений для роботи на персональних комп'ютерах у середовищі Windows як у локальній мережі і в Internet, так і самостійно, без підключення до локальної мережі. Установка програмного пакета на Ваш персональний комп'ютер перетворює його в Автоматизоване Робоче Місце (АРМ) лікаря.

Програмний пакет PACS дозволяє здійснювати:

Одержання цифрових медичних зображень за допомогою мереженого інтерфейсу або з інших електронних носіїв у стандарті DICOM (DICOM Store SCU, SCP, Query-Retrieve SCU, SCP).

Одержання аналогових медичних зображень за допомогою пристроїв відеозахоплення й збереження їх у форматі DICOM.

Нагромадження медичних зображень, отриманих з різних джерел, на робочому місці лікаря з наступною передачею їх на інші робочі місця або збереженням в архіві.

Перегляд, обробку й аналіз медичних зображень.

Опис медичних зображень із видачею лікарського висновку про дослідження, з можливістю використання готових шаблонів і інтегрованої Міжнародної класифікації хвороб і проблем зв'язаних зі здоров'ям (МКБ 10).

Зберігання стандартизованих результатів медичних досліджень, протоколів і висновків у локальній базі на робочому місці лікаря.

 Архівацію результатів медичних досліджень за допомогою записуючих пристроїв прямо на робочому місці або віддалених пристроїв, призначених для архівації.

Передача результатів медичних досліджень і зображень на інші робочі місця із установленим програмним пакетом.

Передача медичних зображень за допомогою локальної мережі або Інтернет на інші лікарські робочі місця (підтримка DICOM STORE).

Передача стандартизованих медичних зображень на компакт-диску у форматі DICOM.

Передача медичних зображень у немедичних графічних форматах (BMP, JPG); послідовностей зображень – у відеофайл, з можливістю вибору довільного формату стискання (кодека).

Документування результатів медичних досліджень (протоколів досліджень, медичних висновків і зображень) з одержанням твердих копій на друкувальному пристрої (підтримка DICOM PRINT).

Передачу інформації про дослідження в інші програми обробки статистичних даних (Excel, Statistica).

Підтримку декількох користувачів – програма дозволяє працювати декільком користувачам з однією копією програми на одному комп'ютері. При цьому всі особисті настроювання кожного користувача, включаючи шаблони досліджень, зберігаються окремо.

Безпечне зберігання інформації – програма має механізми захисту від несанкціонованого доступу до робочої інформації, дозволяючи, тим самим, забезпечувати збереження медичної таємниці.

 
Наступна. >
Клінічний інжиніринг

Клінічний інжиніринг

Демонстраційне й відновлене обладнання

Демонстраційне й відновлене обладнання

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Обладнання для плазмаферезу

МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ КОМПАНІЇ МЕДИЧНИЙ КОМПЛЕКС - МК © 2018

BackMadeByB@ck