01024, м. Київ,
в. Шовковична, 7а, оф.1

 

 

т/ф:+38-044-253-30-05      т/ф:+38-044-253-48-18

 

 

Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

медичне обладнання, клінічні інформаційні системи
      
 | |

 

Ангіографічні системи

Ангіографічні системи

 

Рентгеноскопічні системи
 

Рентгеноскопічні системи

 

Рентгенодіагностичні комплекси

Рентгенодіагностичні комплекси 

SONIALVISION SAFIRE II Версия для печати

 

  

 

SONIALVISION SAFIRE ІІ – універсальна цифрова рентгенівська система для загальної радіографії, флюороскопії, томографії та ангіографії, оснащена плоскопанельним детектором прямого перетворення зображень в реальному часі та опцією цифрової субстракційної ангіографії в реальному часі з дистанційним керуванням.

Сучасна та надійна універсальна cистема SONIALVISION SAFIRE дозволяє здійснювати широкий діапазон радіографічних та рентгеноскопічних досліджень, зокрема можливе її застосування при судинних інтервенційних, ендоскопічних, ортопедичних, урологічних та флюорографічних процедурах. Система здатна виводити високоякісні та надзвичайно чіткі контрастні зображення як у цифровому форматі, так і на плівку. Великій вибір анатомічних програм.

Перший у світі динамічний плоский детектор безпосереднього перетворення зображення розміром 17” х 17” (FPD) установлений на рентгенівському столі. SONIALVISION Safire ІІ дозволяє проводити найрізноманітніші дослідження: шлунково-кишкової системи, томографічну реконструкцію, процедури судинної і несудинної інвазивної радіології та ін.

Система може бути доповнена опціональною функцією томографічної реконструкції зображення будь-якої площини тіла за один прохід, адже рентгенівський стіл забезпечує повне покриття тіла пацієнта 198 см х 43 см.

Режими роботи: цифрова радіографія, цифрова флюороскопія, цифрова томографія, цифрова субстракційна ангіографія.

Більш детальну інформацію ви можете завантажити натиснувши на цю ссилку:

 

 
Наступна. >
МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ КОМПАНІЇ МЕДИЧНИЙ КОМПЛЕКС - МК © 2018

BackMadeByB@ck